Wyróżnienie Premium

 1. Co to jest Wyróżnienie Premium?

  Wyróżnienie Premium pozwala na dodatkową formę promocji obiektu turystycznego oraz zapewnia większą oglądalność oferty w naszym serwisie.

 2. Jak to wygląda?

  Forma wyróżnienia to stałe przypisanie obiektu na okres miesiąca na górę listy wyników wyszukiwania.

 3. Jak to uruchomić?

  Każdy właściciel obiektu, który posiada aktywną i opłaconą ofertę w naszym serwisie, może samodzielnie wybrać zarówno termin wyróżnienia, jak i miejsce, w którym to wyróżnienie będzie się pojawiać. Informacja o sposobie rezerwowania wyróżnień Premium jest przesyłana po dokonaniu rocznej płatności za obiekt. Dodatkowe informacje znajdą Państwo w Regulaminie.

 4. Ile to kosztuje?

  Cena wyróżnień Premium zależy od wielu czynników, między innymi od ilości obiektów w danej kategorii, zainteresowania daną kategorią oraz terminu emisji. Cena każdego wyróżnienia jest wyświetlana na stronie konfiguracji, do której adres otrzymają Państwo e-mailem po opłaceniu obiektu lub po skontaktowaniu się z Biurem Obsługi Klienta.

Wyróżnienie Premium Przykład

 

 

 

Regulamin wyróżnień PREMIUM w serwisie ObiektyTurystyczne.pl

 1. Wyróżnienie PREMIUM to dodatkowy element prezentujący aktywny i opłacony obiekt turystyczny ponad wynikami wyszukiwania.
 2. Termin oraz miejsce (kategoria) wyróżnienia PREMIUM jest definiowane przez właściciela obiektu.
 3. Każde wyróżnienie PREMIUM jest aktywowane zgodnie z wybranym terminem w podanym w trakcie rezerwacji licząc od północy. Właściciel obiektu zostanie poinformowany o tym fakcie oddzielną wiadomością e-mail.
 4. Cena wyróżnień PREMIUM zależy od wielu czynników, między innymi od ilości obiektów w danej kategorii, zainteresowania daną kategorią oraz terminu emisji.
 5. Wyróżnienia PREMIUM pojawiają się w jednej z trzech kategorii poszukiwania obiektów: (a) miasto, (b) region oraz (c) województwo. Wyróżnienie PREMIUM zostanie wyświetlone wtedy i tylko wtedy, kiedy kryteria wyszukiwania zawierają jakąkolwiek z podanych trzech kategorii, w której w danym momencie znajduje się minimum jedno aktywne wyróżnienie PREMIUM.
 6. W każdej z kategorii w danym dniu mogą być aktywne maksymalnie trzy wyróżnienia PREMIUM.
 7. Jeżeli dla danych kryteriów wyszukiwania pojawi się więcej niż jedno wyróżnienie PREMIUM, to kolejność wyróżnień będzie uzależniona od dat aktywacji tych wyróżnień, licząc od najstarszej.
 8. Proponowane terminy wyróżnień PREMIUM dla właściciela obiektu są obliczane na podstawie dostępności w danym momencie.
 9. Nie ma możliwości zamawiania wyróżnień PREMIUM w innym terminie niż te dostępne w danym momencie.
 10. Opłata za wyróżnienie PREMIUM odbywa się poprzez konto PREMIUM, które działa na zasadzie „pre-paid”.
 11. Nie ma możliwości zwrotu pieniędzy z konta PREMIUM. Środki z konta można wykorzystywać tylko i wyłącznie na cele związane z aktywacją wyróżnienia PREMIUM dla konkretnego obiektu związanego z kontem PREMIUM.
 12. Podane ceny wyróżnień PREMIUM są cenami brutto.
 13. Doładowanie konta PREMIUM pozwalającego na zamawianie wyróżnień PREMIUM może odbywać się za pomocą płatności elektronicznych DotPay oraz za pomocą standardowego przelewu bankowego.
 14. W celu wystawienia faktury VAT prosimy o kontakt e-mailowy z podaniem danych do faktury oraz adresem do wysyłki.

Zobacz inne formy reklamy w serwisie ObiektyTurystyczne.pl